Hakkımızda

Boarding Info, uçak mühendisi Muhammed Yılmaz (yilmazmuh) tarafından kuruldu.

Başucu kaynakları arasında, dünyanın önde gelen seyahat siteleri ve bloglarının yer aldığı bu mecrada; uçaklar ve gökyüzünde olup bitenlere dair en çok merak ettikleriniz, bilmek istedikleriniz, aklınıza takılanların yanı sıra; gezegenimizin dört bir köşesinden en ilginç detaylara, seyahatleriniz için ince ayrıntılara, tavsiye ve ipuçlarına; seyyahların ilham veren yolculuklarına yer veriyoruz.

Türkiye ve dünya havacılık gündemini meşgul eden haberler, çarpıcı bilgiler ve çok az yerde rastlayabileceğiniz şaşırtıcı araştırma sonuçlarını sunuyoruz. Hedefimiz, hiç seyahat etme şansı olmayanları da; sık seyahat edenleri de verdiğimiz bilgiler ve tavsiyelerle yönlendirmek; okuyucularımızın ufkunu genişletip, farkındalıklarını artırmak.

Bugün, milyonlarca insan blogger. Bunların yüz binlercesinin seyahat blogu var. Hal böyle olunca insan hangisini okuyacağını şaşırıyor. Büyük çoğunluğu çöp niteliğinde olan içerik karmaşası, içinde kaliteli olana rastlamak için şanslı olmak bile yetmiyor artık.

Boarding Info, size dünyayı bazen kabinde kanat hizasından; bazen kokpitteki büyük camların arkasından izleme şansı vermek üzere kuruldu. Bu sitede business class yolcusu için de bir şeyler var; tek derdi ucuz bilet bulabilmek olan sıradan yolcular için de. Sırt çantasını alıp dünyayı dolaşmak isteyen gezgin ruhlu insanlar da bu sitenin hedef kitlesi; özel uçağıyla yolculuk yapanlar da. Havacılık endüstrisinin herhangi bir kademesinde görev yapan biri de bu siteyi okusun istiyoruz; içindeki havacılık tutkusuyla kendisine bu sektörde iş arayan bir genç de. Bu sitede, uçuş korkusu olanlar için tavsiyeler de var; türbülansı seven yolcu için bu hazzın sebebini anlatan bilimsel gerçekler de.

Boarding Info, bugüne kadar okuduğunuz tüm bloglardan farklı olma misyonuyla; içeriklerinin kalitesi ve zenginliği ile diğerlerinden çok daha iyi olma vizyonuyla kuruldu.

Boarding Info yalnızca bir blog sitesi değil aynı zamanda bir YouTube kanalının adı. Bu kanalda sizler için uçak/havacılık ve seyahat temalı videolar yayınlanıyor.

Özetle Boarding Info havacılık, uçaklar ve seyahat alanlarında aklınıza gelebilecek pek çok konuda bilgi sahibi olabilmeleri için tüm insanlığa hitap etmek amacıyla kuruldu. Umarım beğenirsiniz!

Bana yilmazmuh@yilmazmuh.com mail adresim üzerinden ulaşabilirsiniz.

M.Y.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir