‘Ben Daha Havacıyım’ Diyenlerin Yarışması! | Boarding Info

‘Ben Daha Havacıyım’ Diyenlerin Yarışması!

YouTube’nin en havalı kanalı Boarding Info’da, havacılık tutkunlarının severek izleyebilecekleri yepyeni bir program başladı. 

Muhammed Yılmaz’ın moderatörlüğünü yaptığı “Kim Daha Havacı?” yarışmasında, her hafta 3 yarışmacı, havacılık ile ilgili 10 soruya, en çok doğru yanıtı, en kısa sürede vermeye çalışacak. İzleyiciler de bu heyecana ortak olacak.

Eğer “Ben Daha Havacıyım” diyorsanız, siz de yarışmamıza davetlisiniz…

YouTube platformunda Boarding Info kanalında yayınlanacak olan ‘Kim Daha Havacı?’ isimli yarışma programında yarışmacı olmak için, www.boardinginfo.com/yarisma adresindeki Başvuru Formu’nda yer alan her türlü bilgi ve yazı, formu gönderen/onaylayan sorumluluğundadır. Kişinin rızası/bilgisi olmaksızın yapılan başvurulardan Muhammed Yılmaz ve Boarding Info Medya, Reklam ve Danışmanlık Şti. sorumlu tutulamaz. Başvuru formunu dolduran yarışmacı adayları, başvurunun kendisi ve rızası dışında yapıldığı iddiasında bulunma hakkı olmadığını kabul ve beyan etmiştir.

GG/AA/YYYY
YouTube platformunda Boarding Info isimli kanalda yayınlanacak ‘Kim Daha Havacı?’ isimli yarışma programına Başvuru Formu doldurmak suretiyle tarafımıza ileteceğiniz kişisel verileriniz; 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hükümleri doğrultusunda hukuka uygun biçimde toplanarak işlenmektedir. Muhammed Yılmaz ve Boarding Info Medya, Reklam ve Danışmanlık Şti., başvuran adaylardan aldığı kişisel bilgilerin gizliliğini korumak için, elektronik ortamda sistem altyapısı ve internet sunumlarını ve fiziki ortamda saklama alanlarını en güvenilir seviyede tutmaktadır. Tarafımıza ilettiğiniz, üçüncü kişilere ilişkin kişisel veriler için ilgili kişilerden KVKK uyarınca açık rıza aldığınız kabul edilmektedir.
Başvuru Sahibi olarak, YouTube platformunda Boarding Info isimli kanalda yayınlanacak olan ‘Kim Daha Havacı?’ isimli yarışma programına katılmak üzere www.boardinginfo.com/yarisma adresinde yer alan başvuru formunda talep edilen bilgileri doldurmak suretiyle başvuruda bulunduğumu, söz konusu formda bildirdiğim bilgilerin doğru olduğunu, bilgilerin eksik ve yanlış olması dolayısıyla doğacak zararlardan bizzat sorumlu olduğumu, yarışma ile ilgili her türlü bilgilendirmenin telefon, sms, e-mail gibi iletişim araçlarıyla yapılmasına onay verdiğimi, başvuru formunun doldurulması ile direkt yarışmacı olmaya hak kazanmadığımı, yarışmacıları belirleme yetkisinin tek başına Boarding Info kanalı yetkililerinin olduğunu, Boarding Info Reklam, Medya ve Danışmanlık Şti'nin, her zaman yarışma format ve şartlarını değiştirme hak ve yetkisine sahip olduğunu, 18 yaş altındakilerin velisinin rızası olmaksızın yarışmacı olamayacağını bildiğimi, başvuru formunda yer alan kişisel verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) uyarınca ve yarışma programının kapsam, amaç doğrultusunda toplanmasına işlenmesine 3. kişi kurum/kuruluşlara aktarılmasına bu amaçlar uyarınca gereken süreler ve sair yasal saklama süreleri boyunca saklanmasına özgür iradem ile açık rıza gösterdiğimi bu hususlarda aydınlatma metni ile bilgilendirildiğimi kabul ve beyan ederim.
(Visited 1.045 times, 1 visits today)

Comments are closed.

Close
error: © Copyright Boarding Info