Aviation Turkey Dergisi Yayında

Türkiye’nin ilk İngilizce havacılık dergisi olarak DT Medya tarafından yayınlanan Aviation Turkey, 17-23 Haziran tarihleri arasında Fransa’da gerçekleşen Paris Air Show’da ilk kez okuyucularıyla buluştu.

Türkiye’nin ilk İngilizce sivil havacılık dergisi Aviation Turkey, yayın hayatına başladı. Geçtiğimiz hafta Fransa’da Paris Air Show’da lansmanı yapılıp, ilk kez okuyucularıyla buluştu. Derginin yazar kadrosunda ben de varım.

İlk sayı için 3 ayrı yazı kaleme aldım.

  • Boeing Tarihinin En Şiddetli Türbülansı 737 MAX (The Most Violent Turbulence in Boeing’s History: 737 MAX)
  • Havacılığın Geleceğinde Bizi Neler Bekliyor? (The Future of Aviation – What Awaits us?)
  • Uçmanın Mükemmel Yolu 777X Beklentileri Artırıyor (An Excellent Way to Fly – the Boeing 777X Anticipation Accelerates)

Yaklaşık 15 yıldır savunma ve havacılık alanında faaliyet gösteren Defence Turkey dergisini yayımlayan DT Medya tarafından, iki ayda bir İngilizce olarak yayımlanacak olan Aviation Turkey, uluslararası arenada ticari ve sivil havacılık alanında faaliyet gösteren firmaların, ulusal ve tarafsız bakış açısıyla, yurtdışındaki tanıtımına katkı vermeyi de amaçlıyor.

Yolcu-Kargo Taşımacılığı, MRO, Havalimanı İşletmeciliği, Genel Havacılık, Amatör Havacılık vs. birçok alanda farklı içeriklerin yer alacağı derginin ilk sayısının elektronik versiyonuna okuyucular, iki ay boyunca, derginin web sitesinden ücretsiz olarak erişebilecek. Derginin ilk sayısına şu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aviation Turkey, dünya genelinde 72 ülkenin sivil havacılık otoriteleri, kurum ve kuruluşlarına ticari ateşelikler aracılığıyla dağıtılacak.

adbanner