Sevgili Profiline Göre Seyahat Önerileri

Sevgililer Günü yaklaşıyor; en güzel hediyelerden biri de tatil! Sizin de böyle bir düşünceniz ve bütçeniz varsa sevgilinizin profiline göre tatil fikirleri vereyim size:

Romantik Sevgili

Venedik’te gondol turu, Paris’te Eyfel manzaralı romantik bir akşam yemeği iyi fikir. Aşıklar Köprüsü’ne bir kilit takıp, aşkınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Yurt içinde doğru adres Kapadokya. Mağara konseptindeki otel odalarında kalıp, balon turu yapabilirsiniz. Kapadokya’da günbatımını izlemek muhteşem

Maceraperest Sevgili

Dubai’de çöl safarisi ya da Likya turlarına katılabilirsiniz. Olimpos’ta ağaç evlerde konaklayabilir, rafting, paraşüt ve dalış aktivitelerini deneyebilirsiniz.

Entelektüel Sevgili

Sanata düşkün çiftler için en uygun seçim İtalya ve Orta Avrupa turları. Viyana, Prag ve Budapeşte gibi sanatla bütünleşmiş şehirleri keşfedin. Roma ve Floransa’nın sanat kokan sokaklarında dolaşıp, müze gezerek sanata doyun. Roma’ya kadar gitmişken Aşk Çeşmesi’ne para atıp dilek dilemeyi unutmayın.

Eğlenceli Sevgili

“Tatil eşittir eğlence!” diyorsanız Disneyland turlarını deneyin. Amerika’daki meşhur aquaparklar veya eğlence parkı Six Flags’e gidip roller coasterlara binebilirsiniz. Fazla uzaklara gitmeyelim derseniz güney sahillerinde aquaparkı olan otellere rezervasyon yaptırın

Lüks Sever Sevgili

Lüks sever bir sevgiliniz varsa önerim Deluxe oteller. Gemi ile Yunan Adaları veya Karayipler’e seyahat edip, deniz ve güneşin tadını da çıkarabilirsiniz.

Alışveriş Sever Sevgili

Alışveriş merkezi Milano veya Dubai turları doğru bir seçim olabilir. Bunun yanı sıra indirimli alışveriş için Avrupa ve Amerika’daki Outlet turları çok uygun.

Sportmen / Fit Sevgili

Spor sever ve sağlıklı yaşama düşkün bir sevgiliniz varsa kayak tatili güzel seçim. Yurtiçinde Uludağ, Kartalkaya ve Palandöken; yurtdışında Bansko Turları tavsiye edilir.
Yoga ve Pilates meraklılarına Uzak Doğu turları hem doğasıyla hem de mistik havasıyla iyi gelecektir.

Gurme Sevgili

Kalbine giden yol midesinden geçen bir sevgiliniz varsa Hatay, Gaziantep turları ile Toscana şarap turları ya da Fransa ve Bask bölgesinin lezzetleri denenebilir.

adbanner