Singapur Havayolları Tüm Yolculara Ücretsiz Wi-Fi Sunuyor

Singapur Havayolları, 1 Temmuz 2023 tarihinden itibaren Premium Economy ve Economy Class da dahil olmak üzere, tüm kabin sınıflarındaki yolcuları kapsayacak şekilde, hava yolu endüstrisindeki en kapsamlı ücretsiz sınırsız Wi-Fi erişimini başlatıyor.

Bu gelişmiş Wi-Fi hizmeti, sadece yedi adet Boeing 737-800 NG uçağı hariç, şirketin filosundaki yaklaşık 130 uçakta, havayolunun tüm küresel ağında kullanılabilir olacak.

Böylece, Singapur Havayolları uçaklarıyla seyahat eden tüm yolcular,  36.000 fit yükseklikte bile sevdikleriyle bağlantıda kalabilecek, çevrimiçi çalışabilecek veya en son haberleri ya da sosyal medya akışlarını takip edebilecek.

Bu hizmetten yararlanmak için müşterilerin KrisFlyer üyelik bilgilerini rezervasyon sırasında ‘Online Rezervasyonu Yönet’ seçeneği ile veya check-in sırasında sisteme girmeleri gerekiyor. KrisFlyer üyesi olmayan yolcular, ücretsiz Wi-Fi erişiminden yararlanmak için kişisel mobil cihazlarını kullanarak uçuş sırasında SIA dijital içerik portalı aracılığıyla ücretsiz üyelik için kaydolabiliyor.

Suites, First Class ve Business Class müşterileri ile PPS Club üyeleri (PPS Club ek kart sahipleri de dahil) uçuş sırasında ücretsiz ve sınırsız Wi-Fi erişiminden yararlanmaya devam edecek. Şubat 2023’ten itibaren Premium Economy Class ve Economy Class’ta seyahat eden KrisFlyer üyeleri, sırasıyla üç ve iki saatlik ücretsiz Wi-Fi sörf planlarından yararlanabiliyor.


İlgili Haber | Uçakta İnternet Nasıl Çalışıyor?


Singapore Airlines Müşteri Deneyimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Bay Yeoh Phee Teik şunları söyledi: “Günümüzün hiper bağlantılı dünyasında, yüksek hızlı uçak içi Wi-Fi bağlantısı, müşterilerimiz için en önemli gereksinimlerden biridir.Onlara ücretsiz sınırsız Wi-Fi erişimi sağlamak, SIA’nın olağanüstü bir uçtan uca seyahat deneyimi sunmaya yönelik sürekli çabasında bir başka kilometre taşıdır. Bu gelişmiş teklifle müşterilerimiz, gökyüzünde 36.000 fit yükseklikte bile bağlantıda kalma, eğlenme ve üretken kalma gücü kazanacak.”

adbanner