Teknik Gezi XL İçin Kayıt Dönemi Başladı

“Dünyanın En İyi İşveren Markası Etkinliği” seçilen “TEKNİK GEZİ XL” için Türk Havacılık Uzay Sanayii kapılarını bir kez daha gençlere açıyor. Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek ve sınırlı kontenjana sahip etkinliğe kayıt dönemi başladı. Başvurular 15 Mayıs’a kadar devam edecek.

Etkinlik, Türk Havacılık Uzay Sanayii’nin Ankara Kahramankazan yerleşkesinde lise ve üniversite öğrencileri için 18 Mayıs’ta, ilkokul ve ortaokul öğrencileri için ise 19 Mayıs’ta düzenlenecek. Yaş gruplarına göre farklılaştırılmış içeriklerle gerçekleşecek “TEKNİK GEZİ XL” etkinliğinde katılımcılar yetenek programları ve yetenek kazanımı stantlarında TUSAŞ’ta kariyer ve yaşam hakkındaki tüm sorularına yanıt bulabilecek. Staj programları ve işe alım fırsatlarıyla ilgili de bilgi sahibi olabilecek.

KATILIMCILAR, KAAN’I, HÜRJET’İ, T625 GÖKBEY’İ VE T129 ATAK’I YAKINDAN GÖREBİLECEK!

Etkinlikte, TUSAŞ tarafından üretilen hava araçları da sergilenecek. Milli Muharip Uçak KAAN, HÜRJET Jet Eğitim Uçağı, T625 GÖKBEY Genel Maksat Helikopteri, T129 ATAK Taarruz ve Taktik Keşif Helikopteri gibi birçok hava aracı yakından incelenebilecek. Katılımcılar, 360 Derece Uçuş Simülatörünü ve Artırılmış Gerçeklik ile Milli Muharip Uçak KAAN’ı da deneyimleyebilecek. Türkiye’nin en büyük projelerinde yer alan TUSAŞ mühendisleriyle ve test pilotlarıyla gerçekleşecek söyleşilerde merak ettiklerini sorabilecek.

Etkinliğe katılabilmek için kariyer.tusas.com/teknikgezi bağlantısından kayıt olunması gerekiyor. İlkokul ve ortaokul öğrencileri velileri eşliğinde, lise ve üniversite öğrencileri ise bireysel olarak katılım sağlayabilecek.

adbanner