Bu Uçağı Buraya Kim Koydu! | Boarding Info

Written by 23:28 Destinasyon, SEYAHAT

Bu Uçağı Buraya Kim Koydu!

WEJUSTTRAVEL-NEWS DOG MEDIA

Bali’de ormanlık bir alanın tam ortasında terk edilmiş bir uçak duruyor ve herkes neden o uçağın orada olduğunu ve gizemini merak ediyor.

Raya Nusa Dua Selatan karayolu üzerindeki Boeing 737, ünlü Pandawa Plajı’ndan beş dakika uzaklıkta, bu günlerde bir turistik cazibe merkezi.

Uçağın üzerimde kime ya da hangi havayoluna ait olduğunu gösteren bir işaret ya da logo bulunmuyor.

Uçağın orada oluşuyla ilgili bazı spekülasyonlar da yok değil. Etrafı nakliye konteynerleri ve yıkık bir kulübe ile çevrili olan uçağı çok uzun bir süre hiç kimse fark etmemiş. Oraya nasıl getirildiğini ise gören bilen yok.

Kimse gelişinin kesin tarihini bilmese de, uçağın etrafında büyüyen bitkiler, epey zaman önce getirildiğinin bir göstergesi.

Bir başka iddia uçağın bir restorana dönüştürüleceği, ancak sahibinin borçları sebebiyle uçağı terk edip kaçtığı yönünde.

Uçak şuanda bir turistik cazibe merkezine dönüştürülmüş durumda. Özel kapılar ardında duruyor ve bir güvenlik görevlisi tarafından korunuyor. Onu görmek isteyen turistlerin bilet almaları gerekiyor ve çok azı içine girebiliyor.

Böylesine büyük bir uçağın buraya nasıl geldiği ise hala kafalardaki en büyük soru işareti!

View this post on Instagram

BU UÇAĞI BURAYA KİM KOYDU⁉️✈️ 📌Bali'de ormanlık bir alanın tam ortasında terk edilmiş bir uçak duruyor ve herkes neden o uçağın orada olduğunu ve gizemini merak ediyor. 📌Raya Nusa Dua Selatan karayolu üzerindeki Boeing 737, ünlü Pandawa Plajı’ndan beş dakika uzaklıkta duruyor. 📌Uçağın üzerinde kime ya da hangi havayoluna ait olduğunu gösteren bir işaret ya da logo bulunmuyor. 📌Uçağın orada oluşuyla ilgili bazı spekülasyonlar var. Etrafı nakliye konteynerleri ve yıkık bir kulübe ile çevrili olan uçağı çok uzun bir süre hiç kimse fark etmemiş. Oraya nasıl getirildiğini ise gören bilen yok❗️ 📌Kimse gelişinin kesin tarihini bilmese de, uçağın etrafında büyüyen bitkiler, epey zaman önce getirildiğinin bir göstergesi. 📌Bir başka iddia uçağın bir restorana dönüştürüleceği, ancak sahibinin borçları sebebiyle uçağı terk edip kaçtığı yönünde. 📌Uçak şuanda bir turistik cazibe merkezine dönüştürülmüş durumda. Özel kapılar ardında duruyor ve bir güvenlik görevlisi tarafından korunuyor. Onu görmek isteyen turistlerin bilet almaları gerekiyor ve ziyaretçilerin çok azının içine girmesine izin veriliyor. 📌Böylesine büyük bir uçağın buraya ne zaman ve nasıl geldiği ise hala kafalardaki en büyük soru işareti. #abandoned #boeing737 #bali #pandawabeach #abandonedplane

A post shared by Muhammed Yılmaz (@yilmazmuh) on

(Visited 129 times, 1 visits today)
Close
error: © Copyright Boarding Info