En İyi Aile Dostu Uluslararası Havalimanı

Dünyanın en iyi havalimanı olma yolunda emin adımlarla ilerleyen İGA İstanbul Havalimanı’nın başarıları, uluslararası havacılık sektörünün önde gelen kuruluşları tarafından takdir edilmeye devam ediyor. ABD merkezli prestijli seyahat dergisi Global Traveler ile beraber yayımlanan Wherever Family Dergisi’nin okuyucuları, İGA’yı bu yıl da “En İyi Aile Dostu Uluslararası Havalimanı” ödülüne layık gördü.

Aylık yaklaşık 500 bin okuyucuya ulaşan ABD merkezli prestijli seyahat dergisi Global Traveler Dergisi ile beraber yayınlanan Wherever Family Dergisi tarafından düzenlenen “Wherever Ödülleri” sahiplerini buldu.

İnşaat aşamasından itibaren herkes için erişilebilir, çocuk ve aile dostu, yaş dostu, teknolojiyle donanmış, sürdürülebilirliğe katkı sunacak hale getirilmesi planlanmış İGA İstanbul Havalimanı, Wherever Family Dergisi okuyucuların seçimiyle, bu yıl da üst üste ikinci kez “En İyi Aile Dostu Uluslararası Havalimanı” seçildi. Ödül töreni, 13 Nisan’da Amerika Birleşik Devletleri’nin başkenti Washington DC’de gerçekleştirildi.

Hatırlanacağı üzere Global Traveler; geçen sene beşinci kez düzenlemiş olduğu “2022 Wherever Awards’ta” da İGA İstanbul Havalimanı’nı “En İyi Aile Dostu Uluslararası Havalimanı” ödülüne layık görmüştü.

Global Traveler’ın her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği anket kapsamında okuyucular deneyimleri çerçevesinde seyahatle ilgili hizmetleri, destinasyonları, otelleri, hava yollarını ve gemi seyahatlerini oylarken; sonuçlar da dünyanın en iyilerini belirliyor.

Okuyucularını dünya genelinde hava yolları ve konaklama hizmetleri ile buluşturan dergi, üst düzey yönetici, girişimci ve iş insanları tarafından da takip ediliyor.

adbanner