Muhammed Yılmaz Aviation Turkey Yazıları

Yaklaşık 15 yıldır savunma ve havacılık alanında faaliyet gösteren Defence Turkey dergisini yayımlayan DT Medya tarafından, iki ayda bir İngilizce olarak yayımlanan Aviation Turkey, uluslararası arenada, ticari ve sivil havacılık alanında faaliyet gösteren firmaların, tarafsız bakış açısıyla, yurtdışındaki tanıtımına katkı vermeyi ve Türkiye’de iş yapmak isteyen uluslararası kurum ve kuruluşlara doğru bir iletişim kanalı sunmayı amaçlıyor. Aviation Turkey, 72 ülkenin sivil havacılık otoriteleri, sektörel kurum ve kuruluşlarına, ticari ateşelikler aracılığıyla dağıtılıyor.

Havacılık endüstrisine ilgi duyan ve sektörde yaşanan tüm gelişmeleri yakından takip etmek için kendisine baş ucu kaynağı arayan herkese önerebileceğimiz; Yolcu-Kargo Taşımacılığı, MRO, Havalimanı İşletmeciliği, Genel Havacılık, Amatör Havacılık vs. birçok alanda farklı içeriklerin yer aldığı tüm sayıların elektronik versiyonuna okuyucular, derginin web sitesinden ücretsiz olarak erişebiliyor.

Muhammed Yılmaz’ın Aviation Turkey Dergisi’nde yer alan tüm yazılarına, sayfayı aşağıya doğru kaydırmaya devam ederek ulaşabilirsiniz…

adbanner